powrót

Oklejanie samochodów

 

jest bardzo popularną formą reklamy ze względu na mobilność oraz brak kosztów wynajmu powierzchni reklamowej. Dzięki wykorzystaniu darmowej powierzchni jaką jest karoseria samochodu możemy docierać do bardzo licznego grona klientów na różnych obszarach geograficznych.  Duże firmy często wynajmują powierzchnie od MPK lub PKS tworząc reklamy na autobus, które pokonują dziennie kilkaset kilometrów, dzięki czemu w krótkim czasie docierają do licznego grona potencjalnych klientów.

 

Istnieje kilka technik za pomocą których wykonywana jest reklama na samochód. Pierwszą i podstawową jest folia wycianana na ploterze, umożliwia tworzenie dwuwymiarowych firgur geometrycznych oraz napisów bez tła, w tym przypadku tłem jest kolor karoserii. Jest to stosunkowo najtańsza forma reklamy na samochód. Najczęściej stosuje się ją w celu ograniczenia kosztów reklamy lub delikatnego, estetycznego oznakowania pojazdu firmowego. Kolejną jest nadruk na folii białej, dzięki tej technice mamy możliwość umieszczenia na projekcie zdjęć firmy lub oferowanych przez nią usług czy produktów. Stosując specjalistyczne folie z klejem strukturalnym można okleić praktycznie każdą powierzchnię z fałdami, przetłoczkami czy wypustami. Wydruki są laminowane co zapezpiecza je przed promieniami UV oraz podczas mycia.  Kolejną z technik jest folia OWV - One Way Vision, która umożliwia wykonanie reklamy na szybie pojazdu, nie zasłaniając tym samym widoczności od środka dzięki dziurkowanej strukturze.  Dla firmy, które użwywają samodów w celach prywatnych jak i służbowych stosuje się reklamę magnetyczną, którą można bardzo łatwo usuwać i ponownie montować na samochodzie bez uszkodzenia karoserii. Oklejanie aut to nasza specjalność, pracujemy dla kilku dużych firm, gwarantujemy wykonanie reklamy, która będzie trwała i odporna na warunki atmosferyczne.

 

Każdy pojazd osoby, ciężarowy, o burtach sztywnycy, profilowanych, oszkolonych, bus czy autobus może stać się jeżdzącą wizytówką firmy.